Вітаємо зі святом знань і мудрості!

День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень,
до самостійного життя

Шановні студенти! Щиро вітаємо вас зі святом! Бажаємо, щоб у вас завжди було величезне бажання вчитись і пізнавати усе нове! Нехай студентські роки будуть наповнені радістю і приємними новинами, гарними оцінками, цікавими проєктами й веселими друзями! Нехай подорож до неймовірно цікавого світу Науки приносить радість і прагнення йти все далі й далі.

Бажаємо усім на цьому шляху підкорювати нові вершини знань і йти до омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Ваш ДУЕТ

Фото 1 вересня  за посиланням