Сила знань – це міць держави

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь. Адже в основі будь-якої справи, будь-якої професії лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

Бібліотека ДУЕТ зустрічає першокурсників позитивними емоціями і гарним настроєм. Напевно, у вас зараз мільйон запитань: - Як стати користувачем бібліотеки? Як знайти потрібну літературу? Як швидко отримати підручники? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете в тематичній книжковій виставці «Сила знань – це міць держави», яку підготовлено до Дня знань. Вона містить у собі своєрідну «Дорожню карту користувача бібліотекою».

Всіх, хто долучився до великої університетської родини ДУЕТ, ми вітаємо зі святом, з Днем знань! Бажаємо задоволення від навчання і життя! Нехай заняття будуть ненудними, книги – цікавими, студентська дружба – міцною!

31.08.2021