Конкурс для студентів від Scholarship в Україні

26 березня 2021 року стартував VII конкурс проекту “Scholarship в Україні” для студентів ЗВО. Грантонадавачами виступають партнери проекту:

• TurboZaim – сервіс порівняння фінансових послуг, який надає актуальну інформацію щодо пропозицій фінансових організацій.
  • AVTOBOOM – компанія, яка займається підбором і поставкою “під ключ” автомобілів з Америки.
  • Aweb – інтернет-маркетингове агенство.
  • Codes.com.ua – сервіс.

В рамках цього конкурсу ними надається грант переможцям в розмірі 15 000 грн. Для участі в конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем.

За умовами конкурсу участь можуть взяти студенти:

• громадяни України;
  • 1 – 5 курсу (в т.ч. магістри);
  • денної форми навчання;
  • на контрактній та бюджетній основі.

Конкурс проходить у такому порядку:

1. Обов’язкова реєстрація на участь у конкурсі.
  2. Збір і оцінка робіт запрошеним незалежним журі.
  3. Вибір 3х кращих робіт в кожній тематиці.
  4. Захист відібраних робіт.

Етапи проведення конкурсу:

1. Прийом заявок та робіт – з 26 березня по 5 липня 2021 року
  2. Оцінка робіт членами журі – за 5 по 19 липня 2021 року
  3. Захист робіт та нагородження переможців – липень 2021 року

За підсумками захисту будуть визначені переможці. Студенти, які посядуть 1-ші місця, отримають грант на навчання, а студенти, які посядуть 2-гі і 3-ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Деталі за посиланням

30.05.2021