Про банківську систему майбутнього

19 листопада 2019 року в лаунж-зоні Криворізького економічного інституту з директором Криворізького відділення комерційного банку «Альфа-Банк» Ларіоновим Євгенієм Віталійовичем

Тема зустрічі «Банківська система майбутнього». Зустріч носила формат міні-лекції і відкритої дискусії. Лектор з позицій професіонала банківської справи окреслив сучасну ситуацію на ринку банківських послуг і зміни, які очікують банківську систему в середньостроковій та довгостроковій перспективі.

Студенти жваво реагували, ставили питання, висловлювали власні думки. Зустріч пройшла у відкритій, доброзичливій атмосфері.

22.11.2019