![Прийміть наші вітання!](/media/cache/400x/6bd4c72aed58db9a86c3b489ebeb0333.jpg)
Щирі вітання доценту кафедри обліку і оподаткування Ользі Кондратюк!
За довгі роки роботи у навчальному закладі Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного і досвідченого фахівця, мудрого й розсудливого наставника студентів.
Бажаємо Вам, щоб завжди вистачало сил і натхнення на всі справи, а кожен день роботи був ефективним, кожна мить життя – радісною і доброю. Рідні люди нехай підтримують і надихають, колеги — розуміють і допомагають.
07.04.2021