Шановні колеги!
Центр експертизи у гірничо-металургійній галузі запрошує Вас та Ваших колег на презентацію першої української бізнес-симуляційної програми ViAL+.
Бізнес-симуляція ViAL+створена колективом авторів – Грищенком Олександром Володимировичем, к.е.н. Паздрієм Віталієм Ярославовичем, к.е.н., проф. Банщиковим Петром Гавриловичем, ― що засвідчено трьома авторськими свідоцтвами (№31499 від 23.12.2009, №35476 від 26.10.2010, №43254 від 13.04.2012). Виключні права на експлуатацію і використання бізнес-симуляції має ТОВ «Компанія інтелектуальних технологій».
Презентацію проводитиме Генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ) – Вiталiй Ярославович Паздрiй.
За результатами презентації Ви отримаєте сертифікат та доступ до використання можливостей бізнес-симуляції ViAL+ у Вашому навчальному закладі.
Коротка інформація про першу українську бізнес-симуляцію ViAL+ знаходиться у вкладенні.
Презентація відбудеться 21 листопада о 12.00 в приміщенні Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» за адресою: вул. Медична, 16.
Участь у заході за попередньою реєстрацією. Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Bp9sx2zw-E38j_6v5S_KKx2gls30useEqaYhkyELV3s/viewform?edit_requested=true
Реєстрація триватиме до 20 листопада.
З повагою,
Слюсаренко Катерина Володимирівна
координатор Центру експертизи
+380987845320
Коротка інформація про першу українську бізнес-симуляцію ViAL+
Перша українська бізнес-симуляція ViAL+ – це професійна комп’ютерна симуляційна програма, яка відтворює функціонування виробничого підприємства у конкурентному середовищі в умовах наближених до українських і постоціалістичних реалій, на прикладі реальної галузі.
Бізнес-симуляція ViAL+ розроблена професійними економістами – викладачами й науковцем НАН – зі знанням дії основних ринкових законів. Учасник водночас виступає в ролі ТОП-менеджера віртуального підприємства та організатора діяльності його шести структурних підрозділів: виробництва, маркетингу і збуту, управління персоналом, фінансів, бухгалтерії, аналітики. Віртуальне середовище повністю змодельоване під український ринок, а отже, діяльність у ньому допомагає практично освоїти закони вітчизняного бізнесу.
Протягом 2012-2019 років учасниками симуляції вже стало більше 15 тис.осіб (студенти, учні, вчителі, викладачі ВНЗ і ПТНЗ, підприємці, представники середнього і великого бізнесу). Дану симуляцію успішно використовують для підготовки студентів Київський і Харківський національні економічні університети, Європейський Університет у Києві, заклади середньої і професійної освіти.
Протягом 25 раундів, кожен із яких відповідає трьом місяцям життєдіяльності фірми, учасник організовує роботу кількох її структурних підрозділів: виробництва, маркетингу і збуту, управління персоналом, фінансів, бухгалтерії, аналітики. Його мета – запустити діяльність тренінгової виробничої компанії і забезпечити її першість у конкурентному бізнес-середовищі, який функціонує за всіма законами реального, і твориться безпосередньо всіма його учасниками. Детальний опис функціоналу бізнес-симуляції ViAL+ Ви отримаєте під час презентації.
Зазначена симуляція дає змогу:
- Сформувати у студентів низку необхідних умінь: аналізу вхідної і вихідної інформації, прийняття рішень із подальшою відповідальністю за їх реалізацію та наслідки; послідовного втілення в життя тактичних та стратегічних планів; досягнення позитивних результатів тощо.
- Забезпечити належний рівень розвитку «м’яких» навиків (soft skills): самопрезентації, ділової комунікації з партнерами в команді та з іншими учасниками, управління часом і самодисципліни.
- Дати студентам розуміння дії законів реального ринку та використання всіх можливих інструментів конкуренції в бізнесі.
- Допомогти майбутнім спеціалістам подолати будь-який страх перед успіхом.
- Підвищити престиж вищого навчального закладу.
- Розкрити підприємницький потенціал майбутніх економістів, бізнесменів і менеджерів.
Формами впровадження бізнес-симуляції ViAL+ у навчальний та позанавчальний процес можуть бути:
- середовище виробничої практики;
- основа комплексного тренінгу;
- програма для проведення студентських бізнес-турнірів;
- факультативна дисципліна;
- система оцінки набутих компетентностей у студентів;
- модель компанії і ринкового середовища для бізнес-інкубатору;
- промоушен ВНЗ у напрямі профорієнтації тощо.
Симуляція функціонує на комп’ютерах під ОС Windows XP/7/8/10, доступ може бути організований як через комп’ютерні класи, так і в дистанційному форматі.
Застосування бізнес-симуляції ViAL+ може значно допомогти викладачам Вашого навчального закладу діагностувати, коригувати й підвищувати рівень розвитку професійних якостей студентів – майбутніх економістів та менеджерів.
З повагою,
генеральний директор КІНТ,
к.е.н., доц. Віталій Ярославович ПАЗДРІЙ