Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Шановні студенти!

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента!

Нехай світле почуття легкості студентських років вас не покидає ще багато років після отримання диплома, а відзначення дня студента залишиться однією з пам'ятних дат у році.

Вітаючи з Днем студента, хочемо нагадати про те, що на молоде покоління покладаються великі надії! Пройде всього кілька років і саме вам належить будувати нові міста, вчити дітей, створювати твори мистецтва та завойовувати для країни перші місця в світі!

Бажаємо брати від моментів студентського життя максимум того, що воно може дати, і святкувати День студента завжди в компанії вірних друзів.

Зі святом, студенти КЕІ!

16.11.2019