Спеціальність нова і досить перспективна

Мова піде про публічне управління та адміністрування, або як ми ласкаво кажемо "публічка"

З назви зрозуміло, що ця спеціальність про управління, але не плутайте з менеджментом! Ми - майбутні фахівці у сфері державної влади та муніципалітету. Знання, які ми отримуємо, це поєднання законодавства України та навичок менеджменту. Разом з цим, ПУАшник - це ще й менеджер, комунікаційник, економіст та управлінець.

В нашому університеті також створені умови, щоб набути та «прокачати» навички на практиці. Це і дуальна освіта, і членство в молодіжних виконкомах міста і, звісно ж, рада студентського самоврядування, де кожен може вдосконалити свої софт скілс.

Цікавий факт: саме випускники кафедри публічного управління та адміністрування є робітниками міських і районних виконкомів та інших держустанов.

Наша спеціальність досить нова, але дуже перспективна, і наші випускники ще покажуть
себе на посадах вищих органів влади!

Катерина Лозівець, студентка групи ПУА-20-1м (5 курс),
Віталій Шишарін, студент групи ПУА-20-1 (1 курс).

07.12.2020