Бібліотека інформує

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Бібліотека Державного університету економіки і технологій радить звернути увагу на міжнародний мультидисциплінарний каталог журналів відкритого доступу (DOAJ).

Directory of Open Access Journals (DOAJ) є одним з найпопулярніших у світі онлайн-каталогів, який прагне охопити усі наукові журнали, що дотримуються загальних принципів якості наукових видань. Велика колекція дозволяє користувачам з різними інтересами та різними рівнями кваліфікації отримати безкоштовний доступ до повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами.

URL – doaj.org

18.11.2020