![Шановні наші маркетологи – викладачі, студенти та випускники! Щиро вітаємо Вас з професійним святом!](/media/cache/400x/143355a0c5f0d433647240d933b2b44a.jpg)
Маркетолог – це фахівець, який поєднують у своїй діяльності мистецтво і науку, вибираючи цільову аудиторію, залучаючи, зберігаючи і нарощуючи кількість споживачів!
Бажаємо щастя, професійної реалізації та постійного зростання добробуту, натхнення у роботі, процвітання, невичерпних сил та наснаги, безмежного натхнення та креативу, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!
26.10.2020