Досвід СумДУ у сфері ІТ-комунікацій

Досвід СумДУ у сфері ІТ-комунікацій 9 жовтня Сумський державний університет відвідала делегація з Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг), яку очолив проректор з науково-педагогічної, навчальної та міжнародної діяльності Сергій Гушко.

Гостей зацікавили напрацювання з розвитку інформаційних технологій та систем нашого університету, що входить до ТОП-10 національного рейтингу вишів для ІТ-галузі та посідає провідні місця в престижних міжнародних рейтингах закладів вищої освіти.

«Досвід СумДУ у сфері ІТ-комунікацій є цінним і корисним для нас на нинішньому етапі модернізації закладу та реалізації проєкту адаптації під потреби реального сектору економіки», - зазначив Сергій Гушко під час зустрічі з ректором СумДУ Анатолієм Васильєвим.

У рамках програми візиту відбулась онлайн-нарада за участі представників Державного університету економіки і технологій, проректора  СумДУ Володимира Любчака та фахівців інформаційно-технічного забезпечення.

Для гостей було також організовано оглядову екскурсію університетом, зокрема, до центрів та лабораторій ІТ-напрямку.

(за матеріалами news.sumdu.edu.ua)

11.10.2020