У четвер – вибори!

5 жовтня відбулися дебати кандидатів на посаду голови РСС і голів ради студентського самоврядування факультетів

На голову РСС ДУЕТ претендує четверо студентів, зокрема: Анна Велика (економічний інститут), Ілія Гіоргадзе з юридичного факультету і два кандидати з технологічного інституту: Євген Смаглій та Олександра Горяєва. Всі кандидати досить гідні, та все ж остаточно все визначиться рішенням студентства 8 жовтня.

Дебати пройшли цікаво, змістовно, привернувши увагу всього вишу.

Говорить студент 3-го курсу ДУЕТ Дмитро Гушко:

- Я балотуюсь на голову РСС юридичного факультету разом зі своєю одногрупницею Анною Неодничою. На голову ФОФІТ претендує Данило Кушнірук, на голову економічного інституту – Олена Познякова, на голову технологічного інституту – Євген Зєлов. Нехай переможе достойний.

06.10.2020