Раді повідомити вам гарну новину!!!

Державний університет економіки і технологій увійшов у десятку кращих університетів України, який відібраний до пілотного проекту «Підприємницький університет» та відкритість до інновацій.

Проект буде реалізовано на базі кафедри «Економіки та підприємництва» в рамках нового курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами» спільно з YEP для студентів спеціальності 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Курс дозволить навчити ціле покоління молодих людей сучасному підприємництву за кращими світовими стандартами.

Проект реалізовано спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

21.08.2020