![Вітаємо АрселорМіттал Кривий Ріг з Днем народження!](/media/cache/400x/5f3f3cf625da4e10eab48aa45b6d965f.jpg)
86 років - це життя кількох поколінь, незламність тисяч, серця мільйонів. З вами наше місто зводилося на ноги і загартовувався його характер. Впевнені, його перспективи також з вами!
Тому бажаємо стрімкого і невпинного розвитку, завжди бути першими у своїй справі і встигати за майбутнім.
Ми раді називати вас партнерами: поділяти цінності, разом виробляти нові смисли, у співпраці та проектах виточувати спільне бачення майбутнього нашого міста і всієї держави.
04.08.2020