Сесія розпочалась!

Все відбувається згідно з графіком

Студенти, відповідно до інструкції, розміщеної на сайті інституту, здійснюють певний алгоритм дій. Отримують екзаменаційні завдання, виконують їх своєчасно і відправляють на перевірку.

Для здобувачів денної форми навчання процедура складання екзаменів у тестовій формі не нова, проте цієї літньої сесії має певні особливості – у зв'язку із триваючим карантином, екзамени складають удома (дистанційно), що сприяє зменшенню стресової ситуації під час екзаменування.

У цьому разі, для вдалого складання екзамену потрібний стабільний інтернет і технічні засоби, а також, звісно, ЗНАННЯ. А їх здобувачі отримували дистанційним шляхом, постійно відвідуючи on-line лекції , відеокурси та практичні заняття з кожної дисципліни.

Бажаємо успіхів і вдалого складання екзаменів!

Ірина Міма,
доцент, к.ю.н., завідувач
кафедри цивільного та трудового права.

13.06.2020