Welcome, America!

Цей дивовижний досвід було започатковано у березні 2001 року. Тоді перший представник Корпусу Миру США Джон Бредік прибув до України і почав навчати наших студентів. Відтоді ще шість американських викладачів протягом 14 років систематично проводили заняття, організовували роботу клубу Американської культури, літні англомовні табори, інтенсивні мовні тренінги, майстер-класи, а також інші захоплюючі заходи, до яких приєднувались до 20 американських викладачів (усі, хто на той час перебував в Україні).

Dear friends!

Don’t miss Your “ Golden Opportunity”! You will practice English with native speakers if you become Our University student.   Good Luck!

05.06.2020