Запрошуємо долучитися до Міжнародної науково-практичної конференції «Екосистеми бізнесу: сталий розвиток 2025 (BESD’2025)».
BESD'2025 проходитиме у Національному університеті «Запорізька політехніка» у Запоріжжі, Україна, 3 – 7 лютого 2025 року.
Формат участі – Офлайн / Онлайн участь - Платформа: ZOOM - 3 – 7 лютого 2025 р.
Прийняті матеріали планується опублікувати в книзі міжнародного видання. Вони мають бути проіндексовані в наукометричній базі даних Scopus. Публікація статей здійснюється безкоштовно для авторів за попередньою реєстрацією.
BESD'2025 проходитиме у Національному університеті «Запорізька політехніка» у Запоріжжі, Україна, 3 – 7 лютого 2025 року.
Конференція висвітлює:
Міжнародна конференція «Екосистеми бізнесу: сталий розвиток» (BESD) проводитиме Національний університет «Запорізька політехніка» у Запоріжжі. Вона буде присвячена фундаментальним і прикладним дослідженням у сфері використання бізнес-екосистемного підходу з урахуванням принципів сталого розвитку.
Головною метою конференції є узагальнення теоретико-методологічних засад трансформації економіки. Конференція буде присвячена питанням формування та функціонування бізнес-екосистем на макро-, мезо- та мікроекономічному рівнях у національній економічній системі. Він також організований для обґрунтування стратегічних пріоритетів з точки зору сталого розвитку та цифровізації. Взаємопроникнення, взаємозалежність і водночас самостійність і своєрідність сучасних світових тенденцій економічного розвитку вимагають найтісніших контактів між науковцями, практиками та бізнесом на рівні обміну науковим досвідом і практичними навичками. Конференція є ідеальною платформою для обміну концепціями та досвідом щодо побудови екосистем у бізнесі.
Напрямки роботи конференції
1. Виробничі технології, орієнтовані на зелений перехід.
Розумне та зелене виробництво.
Екологічна інженерія.
Ресурсозберігаючі, енергоефективні технології та відновлювана енергетика.
Розробка платформи Ecosystem та штучних нейронних мереж.
2. Цифрова трансформація, моделювання та прогнозування сталого розвитку бізнес-екосистем.
Цифрова трансформація бізнес-екосистем.
Моделювання та прогнозування сталого розвитку бізнес-екосистем.
Ланцюжки доданої вартості.
Управління ризиками в умовах невизначеності.
3. Формування людського капіталу для інновацій
Формування людського капіталу для інновацій.
Створення доброчесного системного циклу людських ресурсів, знань і капіталу для інновацій.
Інтеграція бізнесу, громадянського суспільства та освіти.
ВАЖЛИВІ ДАТИ
20 січня 2025 – Кінцевий термін подання матеріалів для участі в конференції
3 лютого 2025 р. – Початок роботи конференції
12 лютого 2025 р. – Члени програмного комітету приступають до роботи з надісланими матеріалами
21 лютого 2025 р. – Робота авторів над коментарями експертів
28 лютого 2025 р.– Інформація про остаточний варіант подання матеріалів
Інформація для авторів
Авторам пропонується до 10 січня 2025 р. надіслати через EasyСhair повні та оригінальні наукові статті (не менше або не більше 8 сторінок) на теми, що цікавлять конференцію. Зразок оформлення статті.
Подані статті будуть рецензовані трьома рецензентами на основі технічної якості, актуальності, оригінальність, значимість і ясність. У разі необхідності буде залучено ще одного рецензента. Програмний комітет використовуватиме ці рецензії, щоб визначити, які роботи будуть прийняті для презентації на Конференції та прийняті для публікації. Результат рецензування буде оголошено авторам, що подають, електронною поштою разом із коментарями рецензента, якщо такі є.
Прийняті матеріали планується опублікувати в книзі міжнародного видання. Вони мають бути проіндексовані в наукометричній базі даних Scopus. Публікація статей здійснюється безкоштовно для авторів за попередньою реєстрацією.
ОБОВ'ЯЗКОВІ ВИМОГИ
Подані матеріали повинні бути:
а) в основному правильний і виправданий;
б) оригінал (ніде не опублікований частково чи повністю та не поданий на інші платформи для одночасного використання). розгляд);
в) представлені на конференції (присутність хоча б одного автора кожної статті);
г) в рамках BESD'2025.
Приймаються не більше двох статей від одного автора.
В одній статті не повинно бути більше п’яти авторів.
Кількість посилань у списку літератури має бути не менше 10.
Самоцитування не повинно перевищувати 10%.
Мова статті: англійська.
Авторам рекомендується звертатися до Комітету з етики публікацій (COPE) щодо всіх аспектів етики публікацій ( http://publicationethics.org/ ) і суворо дотримуватися етичних правил, зокрема.
Контактна інформація
За додатковою інформацією щодо публікації матеріалів конференції звертайтеся до координатора:
+380504847261
Олена Васильєва
Електронна пошта