Маркетинг у дії: як проходять практичні заняття з дисципліни «Маркетинг-2»

Цьогоріч пари студентів-маркетологів з дисципліни «Маркетинг-2» набули нової форми та ще більшої практичної цінності! Їх проводить Едуард Давоян – креативний директор рекламного агентства «Lift». Це фахівець з багаторічним практичним досвідом, і заняття з ним проходять у змішаному форматі.

Так, студенти 2 курсу груп МАР-23, МАР-24ск цього разу навчалися онлайн – інтерактивно та ефективно. А група МАР-22 мала унікальну можливість займатися безпосередньо в реальному середовищі – в рекламному агентстві «Lift».

Чим займаються студенти на парах?

• Будують воронки продажів
  • Створюють унікальні торгові пропозиції
  • Аналізують трендові рекламні кампанії
  • Розбирають реальні кейси, практикують навички ефективних продажів
  • Працюють над створенням фірмових шрифтів та логотипів
  • Опановують ключові аспекти роботи маркетологів

Пан Едуард постійно наголошує, що справжній маркетолог не повинен боятися бути першим у своїй роботі та ризикувати заради нових ідей та рішень!

03.10.2024