ДУЕТ на конференції SAP Academic Community Conference 2024

Державний університет економіки і технологій приєднавшись у 2024 році до світової програми SAP University Alliances став учасником конференції SAP Academic Community Conference 2024 (DA-CH) у Віденському технічному університеті 3 та 4 вересня 2024 року.

Предметом обговорення стали такі треки:

• Готовність до майбутнього зі штучним інтелектом: як навчання та індустрія співпрацюють разом;
  • Нові пропозиції щодо викладання та навчання UCC/ACC;
  • Нові та інноваційні методи навчання для передачі необхідних навичок;
  • Робота з передовими технологіями;
  • Великі дані та аналітика з SAP – отримання надійної інформації за допомогою аналізу даних;
  • Соціальне управління навколишнім середовищем (ESG), циркулярна економіка та сталий розвиток.

Приєднуйся до нас і дізнайся про останні розробки SAP і працюй з нами, щоб сформувати навчання та дослідження в сферах ERP, Big Data та Analytics.

Розвиваймо цифрове майбутнє разом з ДУЕТ!

04.09.2024