Форум регіонального лідерства Криворіжжя

Якісна вища освіта, яка має глибоке національне коріння і поєднує найкращі європейські практики, – пріоритет Державного університету економіки і технологій.

Водночас ми відкриті до діалогу і багато дискутуємо на різних майданчиках щодо того, якою повинна бути вища освіта для студентів і студенток у сучасних світових реаліях.

ДУЕТ має тісну співпрацю з роботодавцями – «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Метінвест», «Рудомайн», а також малим і середнім бізнесом.

Тож нещодавно керівництво університету взяло участь у Форумі регіонального лідерства Криворіжжя, під час якого обговорювали питання, чому освіта має надавати школярам, а потім і студентам актуальний набір навичок та інформації, які дійсно відповідають вимогам ринку праці; як виші наближають свої програми до чинних посадових обов’язків, які матимуть студенти у працедавця.

Як це було, дивись у відео

26.08.2024