«Психологія» у ДУЕТ

Якщо ти шукаєш цікаву та затребувану спеціальність, то «Психологія» – твій вибір!

На лекціях ти дізнаєшся, як працює людський мозок, як будуються міжособистісні стосунки та що впливає на нашу поведінку. Практичні заняття допоможуть тобі розвинути навички спілкування та навчитися допомагати людям у складних ситуаціях.

У нас панує доброзичлива та підтримуюча атмосфера. Тут ти знайдеш нових друзів та однодумців. Наші викладачі – справжні професіонали. Вони завжди готові допомогти та поділитися своїм досвідом.

Після закінчення університету перед тобою відкриється безліч кар'єрних можливостей. Від приватної практики до роботи у великих компаніях. Адже навчання здійснюється на двох освітніх рівнях – бакалаврат та магістратура.

Приєднуйся до нашої команди. Психологія – це шлях до розуміння світу і себе. Вступай до Державного університету економіки і технологій на спеціальність «Психологія».

Приймальна комісія ДУЕТ
пл. Визволення 2, м. Кривий Ріг, Україна