Тренінг для представників ОСББ

Криворізький економічний інститут спільно із #ЗеленийЦентрМетінвест проводить цикл тренінгів для представників ОСББ

15 травня  в рамках освітньої програми #ШколаРозвиткуДворів відбулася онлайн-лекція декана факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій, кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування   Анатолія Супруна «Комерційне страхування як інструмент захисту юридичних та фізичних осіб».

Лекція була дуже корисною для всіх, хто взяв у ній участь. Учасниками вебінару було поставлено багато суттєвих і насущних питань лектору, на які було дано грунтовну відповідь.

Спеціалісти зі страхування майна та бізнесу дали корисні поради на такі питання, як страхування квартир, захист автотранспорту, будівель і убезпечення малих підприємств в умовах ринкової економіки.

15.05.2020