«Маркетинг» у ДУЕТ

Обирай «Маркетинг» у Державному університеті економіки і технологій!

Пропонуємо унікальну можливість здобути освіту за спеціальністю «Маркетинг», яка забезпечить тебе усіма необхідними знаннями та навичками для досягнення успіху у динамічному світі бізнесу.

ЧОМУ «МАРКЕТИНГ»? ЧОМУ ДУЕТ?

1. КРЕАТИВНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ. Використання сучасних методів навчання, котрі дозволяють студентам і студенткам розвивати свою креативність та знаходити нестандартні рішення для вирішення маркетингових задач. Ти навчишся генерувати ідеї, які будуть привертати увагу споживачів і виділяти тебе на ринку.
  2. ПРОЄКТНИЙ ПІДХІД. У нашому університеті ти будеш працювати над реальними проєктами з першого курсу. Це дозволить тобі застосувати отримані знання на практиці, взаємодіяти з бізнес-партнерами та отримувати цінний досвід. Кожен проєкт – це крок до створення твого професійного портфоліо.
  3. ДИЗАЙН-МИСЛЕННЯ. На спеціальності «Маркетинг» тебе навчать використовувати методи дизайн-мислення для вирішення маркетингових задач. Ти зможеш виявляти потреби клієнтів, створювати інноваційні продукти та послуги, а також ефективно комунікувати з цільовою аудиторією.
  4. ПРОКАЧКА СКІЛІВ. Студенти і студентки отримують можливість розвивати ключові навички, необхідні для сучасного маркетолога:
  • вміння працювати з великими обсягами інформації, проводити дослідження ринку та аналізувати споживчі тенденції;
  • оволодіння інструментами діджтал-маркетингу, соціальних мереж, контент-маркетингу, веб-аналітики;
  • розвиток навичок ефективної комунікації, роботи в команді.

Наші викладачі – це фахівці з багаторічним досвідом у сфері маркетингу. Вони поділяться з тобою своїми знаннями, практичними кейсами та інсайтами з реального бізнесу.

Обирай спеціальність «Маркетинг» у Державному університеті економіки і технологій та відкривай для себе світ безмежних можливостей у сфері бізнесу та маркетингу!

16.07.2024