Вручення дипломів ІЕБО

Незабутні студентські роки промайнули надзвичайно швидко, й ось настав довгоочікуваний момент для студентів і студенток Інституту економіки та бізнес-освіти – отримання диплома бакалавра!

ПОКЛИКАННЯ НА ФОТО

Цей день символізує не лише завершення важливого етапу навчання, а й початок нових можливостей, викликів і досягнень. Тепер перед нами справжні професіонали своєї справи – майбутні керівники та лідери економічного напрямку!

Наші випускники та випускниці не лише отримали багато знань і навичок, а й змогли вже під час навчання застосувати їх на практиці та навіть розпочати свою кар'єру завдяки ДУЕТ.

Попереду на випускників і випускниць чекає безліч можливостей та шляхів для розвитку. Бажаємо продовжувати вірити в себе, використовувати отримані знання для досягнення своїх мрій, створення нових ідей та поліпшення світу довкола. ДУЕТ – початок твого успіху!

10.07.2024