Дипломи для ТІ

Урочиста, хвилююча, довгоочікувана мить – вручення дипломів бакалавра випускникам Технологічного інституту ДУЕТ.

ПОКЛИКАННЯ НА ФОТО

Впевнені, що отримані знання та вміння, які студенти і студентки опановували в нашому Технологічному інституті, точно знадобляться для того, щоб працювати на благо і розвиток нашої України!

Віримо, що наші здобувачі освіти в майбутньому займуть високі посади, тому ми з ними будемо зустрічатися вже не тільки як з випускниками, а ще і як з фахівцями великих підприємств і справжніми спеціалістами своєї справи.

Бажаємо знайти своє істинне призначення і працювати за покликанням під переможним мирним небом України.

10.07.2024