Продовжується набір на семестрове стажування в Університеті Яна Длугоша в Ченстохові (Польща)

Запрошуємо студентів і студенток взяти участь у програмі семестрового стажування у Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (UJD) у жовтні-грудні 2024 року за наступними напрямами:

• Спеціалізована англійська для бізнесу (для магістрів);
  • Економіка (для бакалаврів та магістрів);
  • Адміністрація (управління; для бакалаврів та магістрів);
  • Комп'ютерні науки/Інформатика (для бакалаврів та магістрів);
  • Інноваційні технології та сучасні матеріали (для бакалаврів та магістрів);
  • Інженерія безпеки (для бакалаврів та магістрів).

Участь у програмі семестрового стажування відкриває новий досвід і розширює можливості для особистого та професійного розвитку. Ченстохова – одне з найвідоміших міст Польщі, потужний економічний і академічний центр, розташований на мальовничій Краківсько-Ченстоховській височині, містить культурні та природні пам'ятки. Знаходиться на стику Малопольщі, Сілезії та Великої Польщі.

ВСТИГНИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДО 26 ЛИПНЯ!

Навчання відбувається польською мовою відповідно до програми і плану, що реалізується в UJD та передбачає принцип взаємовизнання результатів навчання на підставі протоколу. Студенти ДУЕТ не сплачують за освітню послугу в межах визнаних умовою. UJD надає можливість проживання у гуртожитку.

Витрати на трансфер, проживання, страхування та харчування студенти покривають самостійно.

Для реєстрації або отримання додаткової інформації звертатися до Павла Григораша, адміністратора Центру міжнародної академічної мобільності ДУЕТ:

• e-mail: ciam@duet.edu.ua
  • тел.: +38 096 044 39 23