Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Успішний захист кваліфікаційних робіт бакалаврів зі спеціальності «Облік і оподаткування» – відкриття нових горизонтів!

Відбулася важлива подія – захист кваліфікаційних робіт випускників спеціальності «Облік і оподаткування». Молоді експерти, які протягом декількох місяців сумлінно працювали над проєктами, сьогодні продемонструвати свої досягнення.

Екзаменаційній комісії були представлені роботи, виконані з використанням практичних даних промислових, будівельних, торгівельних підприємств, бюджетних установ, підприємств готельного бізнесу. Захист супроводжувався захоплюючими доповідями й не менш змістовними питаннями від членів екзаменаційної комісії та відповідями студентів і студенток.

Випускники, ваші знання, досвід та наполеглива праця – це те, що вас вирізняє сьогодні. Ви – майбутні фахівці, які можуть змінювати світ навколо себе. Зичимо вам успіхів у майбутній кар'єрі, натхнення для нових досягнень. Ви – гідні випускники, і ми віримо в вас!

26.06.2024