Вітаємо учасників ІІІ Міжнародного наукового конгресу!

12 травня 2020 р. розпочав роботу III International Scientific Congres SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2020, який проходив у форматі  вебінару за допомогою програми Zoom Pro з онлайн-трансляцією на Facebook

Урочисте відкриття розпочалось із привітань керівників провідних навчальних закладів Латвії, Узбекистану та України. Серед виступаючих:

Хамідов Обіджон Хафизович, д.е.н., професор, ректор Бухарського державного університету, Узбекистан;

Лук’яненко Дмитро Григорович, д.е.н., професор, ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Україна;

Маманазаров Абдухаким Бозорович, к.е.н., доцент, заступник керівника філіалу Московського державного університету  імени М.В. Ломоносова в м. Ташкенті, Узбекистан;

Івета Мітулє, к.е.н., професор, ректор Технологічної академії в Резекне, Латвія;

Проректором з науки та інновацій Наманганського державного університету (Узбекистан) к.х.н., доцентом Муродхоном Рашидхоновичем Кадирхановим було зачитано привітання від ректора д.п.н., професора Собітхона Ташпулатовича Тургунова.

Шайкан Андрій Валерійович, д.е.н., професор, директор Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Україна;

Засельський  Володимир Йосипович, д.т.н., професор, директор Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України.

У незвичному форматі проходить нинішній захід, але він надав нові можливості для спілкування, об’єднав науковців і студентів у спільній меті. Всі учасники висловили упевненість, що конгрес послужить основою для широкої взаємодії і співробітництва між університетами, які знаходяться разом на одній платформі, і що з кожним роком інтерес до конференції буде зростати.

Після привітань розпочалася робота студентської секції. Модерувала проведення секції інтернаціональна команда – представники різних країн і навчальних закладів: Iryna Vasylchuk (Prof. DSc, Kryvyi Rih Economic Institute of Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman, Ukraine), Iluta Arbidane (Prof. Dr.oec., Rezekne Academy of Tehnologies, Latvia), Zulfizar Karimova (Senior teacher, Tashkent Branch of Moscow State University named after M.V. Lomonosov, Uzbekistan).

Ознайомив із подальшим планом роботи конгресу з 12 по 19 травня перший заступник директора з науково-педагогічної і навчальної роботи Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» д.е.н., професор Сергій Володимирович Гушко.

* * *

Приєднуйтесь до важливої події цієї весни – III International Scientific Congress Society of Ambient Intelligence 2020 (ISC-SAI 2020)

Протягом тижня на сторінці в Facebook III International Scientific Congress Society of Ambient Intelligence 2020 @ISCSAI ви зможете слідкувати за роботою студентських секцій за такими напрямами:

✔️ Бізнес-моделі, інструменти та інновації в цифровій економіці (12.05.2020)

✔️ Трансформація промислових кластерів в умовах індустрії 4.0 (13.05.2020)

✔️ Відповідальність бізнесу та права людини в умовах цифрової економіки (14.05.2020)

✔️ Інноваційні технології в соціальній роботі – Екологія та здоров’я (15.05.2020)

✔️ Бізнес-комунікації та лінгвістика (18.05.2020)

✔️ Міжнародний студентський конкурс бізнес-проектів (19.05.2020)

Генеральними партнерами Конгресу виступають компанії: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ТОВ «Метінвест Холдінг» та ГО «Криворізька фундація майбутнього».

12.05.2020