Транскордонна наукова освіта – з Фінляндії в Україну

Навесні фінський Aalto University Junior разом з Державним університетом економіки і технологій організував серію дистанційних семінарів для учнів криворізьких ліцеїв – проєкт «Stem & School Day».

STEM – означає наука, технологія, інженерія, математика. STEM має на меті інтегрувати дисципліни в цілісний підхід до навчання та вирішення проблем. Мета полягає в тому, щоб розвинути не тільки знання, але й уміння застосовувати отримані знання в реальних ситуаціях. У Фінляндії викладання та навчання STEM для дітей і молоді просувається мережею LUMA-keskus Suomi, до якої також входить Aalto University Junior.

Керівник проєкту «Stem & School Day», доцент кафедри інжинірингу з галузевого машинобудування ДУЕТ Дмитро Пополов говорить, що метою проєкту було підвищити інтерес школярів до природничих наук та розвинути дослідницькі навички.

Подробиці проєкту «Stem & School Day» на сайті наших партнерів Aalto University Junior

20.06.2024