Завершення Міжнародного проєкту «Stem & School Day»

Цей день настав. Як би сумно це не звучало, але відбулося фінальне заняття у рамках Міжнародного проєкту «Stem & School Day».

Учні й учениці 10-11 класів ліцею №24 підбивали підсумки свого навчання з фізики та хімії у лабораторіях Технологічного інституту ДУЕТ, ділилися враженнями, обговорювали наукові досліди, які найбільше запам'яталися. Для створення позитивної атмосфери та заохочення викладачі провели креативну вікторину з нагородженням призами.

Проєкт «Stem & School Day» реалізується Державним університетом економіки і технологій в партнерстві з Aalto University (Фінляндія), за фінансування компанії «РУДОМАЙН», за підтримки виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

Державний університет економіки і технологій дякує партнерам за співпрацю, а учням та ученицям за активність у навчанні. Чекаємо їх у стінах вишу але у якості наших студентів і студенток.

30.05.2024