Міський науковий пікнік – «ДУЕТ»

До Дня науки в Україні, котрий припадає на третю суботу травня, у Кривому Розі відбувся міський «Науковий пікнік».

Державний університет економіки і технологій разом з нашими коледжами представив свої наукові локації у 7 закладах середньої освіти Кривого Рогу.

Кожен охочий міг на власні очі побачити роботу 3D принтера, поринути у світ науки у VR-окулярах, випробувати симулятор польоту дрону і запустити реальний у закритому приміщенні, стати кіберспортсменом «FIFA 2024», дізнатися про Street Low (вуличне право), пройти «Квіз від юридичного», спробувати провести хімічні досліди – випустити фараонових змій, побувати на локації робототехніки, перейти на здорове харчування «КультФуд», конструювати на Ардуїно, відвідати вуличну лекцію «Наука про сталюку».

Як це було, дивись у відео. Обирай ДУЕТ для отримання вищої освіти!

17.05.2024