Студентські здобутки з англійської мови на Міжнародних науково-практичних конференціях

Зустрічайте, енергійні студентки – члени проблемної групи з  креативного підходу до вивчення іноземних мов, продовжують радувати  своїми досягненнями! Цього разу разом із керівницею групи к. пед. наук, доцентом Ольгою Чижиковою взяли участь у двох Міжнародних науково-практичних конференціях.

Так, студентки Сніжана Паливода, група МВС-23ск, та Марина Білан, група МВС-22, разом із Ольгою Чижиковою взяли участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Global science: prospects and innovations» (Liverpool, April 25-27, 2024) та опублікували тези доповідей англійською мовою. Тези присвячені проблемі розвитку творчих здібностей майбутніх журналістів під час вивчення іноземних мов.

9-10 травня 2024 року третьокурсниці групи ІПЗ-21 Анастасія Хромичкіна та Юлія Омельяненко та доцентка Ольга Чижикова взяли участь  у І Міжнародній науково-практичній конференції Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ «Інженерні інновації та розбудова національної економіки» та презентували доповідь англійською мовою на тему «ANALYSING THE USE OF MACHINE TRANSLATION IN FOREIGN LANGUAGE LEARNING».

Пишаємось нашими молодими науковцями!

13.05.2024