«Інженерія програмного забезпечення» у фаховому коледжі «Політехніка»

З цього року у фаховому коледжі «Політехніка» Державного університету економіки і технологій відкривається нова спеціальність – 121 «Інженерія програмного забезпечення». На цю спеціальність у коледжі здійснюється набір тільки на базі 9 класів.

«Радію цій новині і як випускник коледжу «Політехніка», і як декан Факультету інформаційних технологій ДУЕТ, – відзначає Анатолій Супрун. – Разом з кафедрою інформатики і прикладного програмного забезпечення університету ми зробили все можливе для того, щоб навчальні плани були інтегровані з університету в коледж і щоб випускники коледжу з цієї спеціальності мали можливість продовжити навчання в університеті з другого курсу».

Викладачі Факультету інформаційних технологій ДУЕТ будуть залучені до викладання деяких дисциплін у коледжі. Тепер ДУЕТ має повний освітній цикл зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»: фаховий молодший бакалавр – бакалавр – магістр.

01.05.2024