День відкритих дверей – розіграш другого сертифіката на семестр безкоштовне навчання

Матвій і Серафим навчаються в одному класі Криворізького ліцею №129 і сидять за однією партою. Разом прийшли і на День відкритих дверей до ДУЕТ. Кожному пощастило отримати свій подарунок від вишу.

Матвій Мізько став щасливим власником сертифіката від нашого стратегічного партнера компанії «Рудомайн», котрий дає право на семестр безкоштовного навчання в ДУЕТ. Майбутній випускник планує використати його для отримання освіти у Технологічному інституті за спеціальністю «Гірництво».

А Серафим Бакшеєв виграв безкоштовний квиток на концерт Макса Барських у Кривому Розі.

Уже не вперше на День відкритих дверей за омріяним сертифікатом приходить Нікіта Терещенко з Криворізького ліцею №49. Активного цілеспрямованого хлопця помітило керівництво ДУЕТ. За відданість мрії і наполегливість йому подарували футболку.

Родзинкою Дня відкритих дверей також стали кібертурнір від Факультету інформаційних технологій і магія металургії від Технологічного інституту.

Якщо ти також, як і Нікіта, хочеш отримати сертифікат на семестр безкоштовного навчання у ДУЕТ, то чекаємо тебе на наступний День відкритих дверей 18 травня 2024 року о 12:00.

Також на тебе чекають ще більше актуальних новин вступної кампанії 2024 та нові цікаві знайомства.

Приймальна комісія ДУЕТ:

пл. Визволення 2, IT Hub