День відкритих дверей у ДУЕТ

Яблуку ніде впасти – це про День відкритих дверей у ДУЕТ. Ще б пак, адже в нас крутий освітній вайб, топові спеціальності і фантастичні подарунки для майбутніх вступників.

Ректор Андрій Шайкан відзначає: «Навчання в університеті – це не головна мета, це всього лише інструмент для досягнення справжньої великої цілі, яка виходить за рамки обмеженого часом навчання. Я хотів би вам побажати, щоб у кожної та кожного з вас була справжня, серйозна, велика мрія. І щоб ви досягли її, завдяки тому, що станете нашими студентами і студентками. Бажаю, щоб ви взяли від навчання усе потрібне для себе. Адже питання не в тому, які дисципліни ви вивчаєте і не в тому, яку спеціальність отримаєте. Питання в тому, ким ви станете і як ви себе реалізуєте. ДУЕТ – перший крок до успішного майбутнього».

Під час Дня відкритих дверей учні та учениці, студенти і студентки коледжів отримали актуальну інформацію про історію створення ДУЕТ, спеціальності вишу й особливості цьогорічних НМТ і вступної кампанії.

Родзинкою зустрічі став розіграш подарунків від ДУЕТ і партнерів:

• ТОВ «Рудомайн»
  • ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
  • Первинної організації Профспілки металургів і гірників України ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Декому пощастило отримати навіть по декілька подарунків. А головний приз – семестр безкоштовного навчання у ДУЕТ – виграла студентка КФК ДУЕТ Кароліна Люлька, яка хоче вступати на спеціальність «Психологія». ДУЕТ здійснює мрії!

Слідкуй за анонсами, адже скоро ми дамо новий анонс про День відкритих дверей, на якому також буде чимало цікавинок.

Стань частиною ДУЕТ-family!

Приймальна комісія ДУЕТ:

пл. Визволення 2, IT Hub

vstup.duet@gmail.com

Більше фото з Дня відкритих дверей шукай за покликанням

31.03.2024