![Профорієнтаційна зустріч з закладами професійно-технічної освіти](/media/cache/400x/07f286ab3b5017f3c897bbd13f4b1a38.jpg)
22 березня в приміщенні актового залу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» представники навчально-наукового Технологічного інституту ДУЕТ, директор Наталія Сусло та доцент Євген Чупринов, провели зустріч зі здобувачами і викладачами закладів професійно-технічної освіти.
Здобувачів ознайомили із металургійними процесами, технологіями та обладнанням, котре використовується на підприємстві. Також для здобувачів підготували презентацію щодо правил вступу, основних дат вступної кампанії та спеціальностей університету.
22.03.2024