![Дискусійний клуб для абітурієнтів: історико-правові аспекти сучасності](/media/cache/400x/6006d6db8a80fe1a8bf5f79fe1cffb3b.jpg)
ДУЕТ продовжує запрошувати майбутніх студентів до нашої великої родини та ділитися тим, що їх очікує в університеті. Цього разу юридичний інститут радо зустрів майбутніх випускників КГ №129.
На наших гостей чекав захопливий тренінг з демократії, гакатон та цікаві розповіді від ради студентського самоврядування! Новорічна локація та гостинність як студентів, так і викладачів, зробили цей день незабутнім для учнів та учениць ліцею.
Як це було, дивись у відео за посиланням.
Ми впевнені, познайомившись ближче з нами, ліцеїсти захочуть повернутися ще не раз! А ми завжди раді бачити вас знову!
27.12.2023