Кроскультурне Різдво у ДУЕТ

Різдвяний тиждень у ДУЕТ розпочався з крутої гри з ліцеїстами. Кафедра міжнародних відносин провела англомовну інтерактивну гру з кроскультурних комунікацій для випускників ліцею №129. Хедлайнеркою заходу та авторкою гри є доцентка кафедри Кіра Вишневська.

До проведення заходу активно долучилися студенти і студентки міжнародних відносин.

Якщо описати сьогоднішній захід одним словом, то «веселощі» підійдуть ідеально! Різдвяний вайб захопив учасників і учасниць, які випробовували себе у кмітливості, швидкості та креативності мислення, а також командній взаємодії! Говорили про традиції різних країн світу у комунікації, проведенні бізнес перемовин, культурі та дипломатії. Відкрили круті комунікаційні лайфхаки та вщент розбили упередження.

Родзинкою заходу стала Різдвяна вікторина та лотерея із солодкими новорічними подаруночками!

Така багатогранна взаємодія є дуже корисною можливістю збагатити знаннєву скарбничку, поспілкуватися в університетському колі та отримати цінний фідбек від молоді щодо їхніх очікувань і сподівань.

Дякуємо командам ліцею за активну участь та чекаємо ще!

25.12.2023