Панельна дискусія «Моя нова Україна» – ISC SAI 2023

На базі НУ «Запорізька політехніка» пройшла панельна дискусія для учнів та студентів «Моя нова Україна» в межах VI Міжнародного конгресу «Society of ambient intelligence 2023».

Діти – це наше майбутнє. А яке майбутнє хочуть бачити самі вони. Про це їх запитали під час панельної дискусії «Моя нова Україна». Школярі представили свої роботи за такими напрямками:

• комп'ютерний;
  • технічний;
  • економічний;
  • гуманітарний.

Під час панельній дискусії учні шкіл Запоріжжя представили свої наукові роботи. Виступи були цікавими, змістовними та актуальними. Студенти Запорізької політехніки представили стартап-проєкти, які отримали визнання на конкурсі «Бізнес-ідей» та Фестивалі інновацій.

29.11.2023