Студентська секція «Екологічні проблеми сучасної урбанізації» – ISC SAI 2023

22 листопада в межах VІ Міжнародного наукового конгресу SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2023 пройшли студентські секції.

На базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в онлайн-режимі відбулася студентська секція «Екологічні проблеми сучасної урбанізації».

Модератори: професор Надія Максименко, старший викладач Надія Черкашина (Каразінський університет) та професор Сергій Сонько (Уманський національний університет садівництва).

На засіданні було представлено 11 доповідей, котрі прозвучали українською та англійською мовами.

Тематика виступів охоплювала як проблеми, пов’язані з урбанізацією (забруднення довкілля, утилізація відходів, перенаселення міст, негативні явища і процеси, спричинені діяльністю людини), так і можливі шляхи їхнього вирішення (розвиток зеленої інфраструктури, поширення селективної утилізації побутових відходів, заміна автопарку на електричний тощо).

Дякуємо силам оборони за можливість проведення не лише конференції, а й наукових досліджень взагалі!

23.11.2023