![День студента у КФК ДУЕТ: наші студенти – супергерої!](/media/cache/400x/1100ac6f288785530720b5b039f7a9bb.jpg)
17 листопада 2023р. відзначають своє професійне свято Вартові коледжу та Всесвіту знань, справжні супергерої нашого часу – наші студенти!
Попри ковіди та обстріли, блекаути та виснажливі зум-конференції йдуть вони вперед до своєї мети – отримати знання/ досвід/ спеціальність/ диплом/стипендію – потрібне підкреслять самі студенти.
Ми вітаємо Вас і бажаємо досягнути зірок під мирним небом України, написати свою власну історію успіху і бути найщасливішими людьми у всій галактиці! До зустрічі на сесії!
17.11.2023