![Спортивний челендж «HOME GAMES» у КФК ДУЕТ](/media/cache/400x/833fbf32bea95c975f5666474870fa44.jpg)
Не стоїмо на місці і продовжуємо залучати наших студентів до активного та здорового способу життя! Цього разу викладачі фізичного виховання запропонували студентській молоді випробувати себе у челенджі «Home games 5 на 5», умовами якого були:
-
масовість,
-
виконання 5 самостійно обраних вправ по 5 повторів,
-
жодних обмежень по виду активності.
Переможців допомагають обирати студенти, їх батьки та друзі, сусіди та всі небайдужі до корисного настрій створюючого проведення часу шляхом відкритого голосування вподобайками на ютуб-каналі коледжу.
Якщо вам потрібна мотивація і гарний приклад – заходьте і мотивуйтесь! Здорова молодь – наш внесок у ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!
09.11.2023