Вебінар «Переваги та «пастки» фінансових послуг»

Вебінар стане частиною освітньої програми «Школа розвитку дворів»
для представників ОСББ

Цілі вебінару:

- визначити, чому бути фінансової грамотним – це необхідність сучасності;

- сприяти розумінню переваг і «пасток», які приховують сучасні фінансові послуги

(кредити, депозити, страхування, інвестування);

- зрозуміти, як захистити себе, якщо ви стали жертвою фінансового шахрайства, маєте

проблемний кредит або не можете повернути кошти, розміщені на депозитному рахунку.

Вебінар буде цікавим, якщо:

- ви хоч раз замислювалися над тим, чи брати споживчий кредит;

- жодного разу не розміщували кошти на депозитному рахунку в банку;

- плануєте взяти кредит під розвиток бізнесу;

- ви або ваші знайомі стали жертвою фінансового шахрайства;

- цікавитесь змінами законодавства та можливостями, які пропонує фінансовий сектор;

- маєте власні питання про фінансові послуги та хочете отримати на них відповідь.

Посилання для реєстрації:

Про спікера:

Катерина Дацко – кандидат економічних наук, магістр права, декан юридичного факультету Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», керівниця Юридичної клініки, членкиня Правління «Асоціації юридичних клінік України.

Вебінар підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку за умовами Договору з Асоціацією юридичних клінік у рамках гранта, наданого Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”.

15.04.2020