![Цифровий маркетинг у дії!](/media/cache/400x/9d16c66934ae0b9651c98dfc05a2c8b6.jpg)
Студенти і студентки 4 курсу спеціальності 075 «Маркетинг» (гр. МАР-20-1) під керівництвом викладачки Тетяни Петрішиної поринули у світ конкурентного аналізу.
Використовуючи потужні цифрові інструменти, як Serpstat та Similarweb, студенти вивчали секрети успіху конкурентів у різних сферах діяльності та вчилися використовувати отримані результати в коригуванні маркетингової стратегії.
Хтось ще досі вважає, що навчання не може бути цікавим, практичним і захоплюючим? Ми запевняємо, що з такими навичками та інструментами наші маркетологи готові до будь-яких викликів!
03.11.2023