Гакатон зі сталого розвитку

Вперше у Кривому Розі відбувся Гакатон зі сталого розвитку. Його організував Державний університет економіки і технологій спільно з ГО «Центр сталого розвитку та регіональних ініціатив».

Гакатон був спрямований на популяризацію ідей, цілей сталого розвитку та наголошення важливості формування у молоді сталого способу мислення.

Було підготовлено 8 кейсів від ДУЕТ і наших партнерів:

• ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
  • ФК «Кривбас»
  • КП «Інститут розвитку міста»
  • Центр сучасної культури

Команди-учасниці Гакатону:

• Тернівський ліцей,
  • Покровський ліцей,
  • Центрально-Міський ліцей,
  • ліцей №71,
  • ліцей №81,
  • ліцей №129,
  • ліцей «Міжнародні перспективи»

Учні й учениці ліцеїв з радістю взяли участь у Гакатоні та продемонстрували своє ставлення до найпоширеніших проблем людства.

Ментори та менторки від ДУЕТ та бізнесу допомагали учасникам та координували роботу команд.

Гакатон зі сталого розвитку – це подія, що має за мету зробити свій внесок у мирне і щасливе майбутнє для нашої планети. Шукаймо разом шляхи, як зробити світ більш сталим, екологічним та спрямованим на подолання нерівностей!

Захід відбувся у межах VІ Міжнародного наукового конгресу «SOCIETY OF AMBIENT INTELIGENCE – 2023».

19.10.2023