День юриста в ДУЕТ

Щороку 8 жовтня в Україні відзначають День юриста. Кожен професійний криворізький юрист розпочинав з ДУЕТ, тому що ДУЕТ – початок твого успіху! До Дня юриста відбулася зустріч випускників-професіоналів зі студентами, які тільки роблять перші кроки у професії.

На заході лунали слова подяки викладачам та вишу за отримані знання, а також настанови майбутнім фахівцям. Гості та випускники інституту радо вітали з професійним святом і ділилися своїм кар'єрним шляхом після завершення ДУЕТ.

Окрім офіційної частини свята, на першокурсників очікували цікаві історії, тренінги та ігри від старшокурсників. А яскраво завершити день допоміг танцювальний юридичний флешмоб і солодкі посиденьки в кафетерії корпусу.

08.10.2023