![Вікторина до Дня міста](/media/cache/400x/bed7cba2a12c26aee779eac43d2220f1.jpg)
Смарагдовий тунель кохання, кришталеві озера, потужні водоспади, височенні копри, глибокі кар'єри, рукотворні гори, загадкові градирні... Усе це про рідний наш Кривий Ріг.
До Дня міста в ДУЕТ відбувся Brain Ring. Його організувала бібліотека університету разом з радою студентського самоврядування. Провідний бібліограф Наталя Смілянська підготувала цікаві запитання про місто довжиною в життя. Наші студенти позмагалися у знаннях з історії Кривого Рогу, подивилися відео про його мальовничі місця та дізналися нові дивовижні факти.
Відгуки студентів про захід читайте нижче на фото.
Brain Ring пройшов у дружньому форматі, учасники отримали корисну інформацію, солодкі подарунки та чудовий настрій.
26.05.2023