Мистецтво реклами – гостьова лекція з маркетингу

Кафедра управління бізнесом ДУЕТ 04.04.2023 р. організувала гостьову лекцію на тему «Мистецтво реклами» від начальника відділу реклами виконкому Криворізької міської ради Ігоря Ільченка.

Слухачами лекції стали студенти спеціальностей «Маркетинг», «Менеджмент», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Міжнародні економічні відносини»,  «Міжнародна інформація та журналістика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік та оподаткування».

Лекція стала гарною нагодою поспілкуватися з досвідченим фахівцем з питань зовнішньої реклами та поставити йому професійні запитання.

У цікавому форматі розібрали тему маркетингових технологій і реклами у міському середовищі.

Лектор розповів:
– як виникла перша реклама та якою вона була;
– про види реклами та їхню популярність сьогодні;
– закони, якими керується рекламна діяльність в Україні;
– правила розміщення реклами;
– про те, що насправді маркетинг – це ілюзія вибору.

Також обговорили дизайн-код міста й майбутні зміни зовнішньої реклами у Кривому Розі. Спікер розповів про особливості роботи маркетингових компаній, боротьбу з незаконною рекламою, а також порадив студентам цікаві фільми про рекламу та її вплив на суспільство.

Такі лекції від профі є чудовою нагодою розширити міжпредметні зв’язки освітніх програм.

06.04.2023