![Єднання заради Перемоги!](/media/cache/400x/092fe5f9cb5541ce6d391c0c32a595ff.jpg)
Війна – найжахливіше, що може бути у світі. Тому здобувачі освіти юридичного інституту ДУЕТ збираються на круглі столи для обговорення, як уникнути таких ситуацій в майбутньому, та аналізу передумов.
На одну з таких зустрічей було запрошено головного спеціаліста міського департаменту освіти і науки Полякову Вікторію Ярославівну. Під час заходу викладачі та здобувачі вищої освіти обговорили питання Соборності України.
Такі зустрічі є важливі для усвідомлення процесів, які відбуваються сьогодні, тому продовжуємо та працюємо заради Перемоги!
23.03.2023