![До 79 річниці визволення Кривого Рогу від німецько- фашистських загарбників](/media/cache/400x/865d4d6c11031e1568f6b77c3edcef52.jpg)
До 79 річниці визволення Кривого Рогу від німецько- фашистських загарбників студенти групи МЕВ- 22 ( Маленко Іван, Солдатенко Катерина, Лисенко Ігор, Тиндюк Аріна, Овчаренко Дар'я, Воробйова Марія, Маринюк Ксенія) підготували відеоролик - читання поезії В.Сосюри "Ми переможемо".
Студенти групи ПТБД - 22 ( Барсуков Олександр, Бондаренко Валерія, Будь Анастасія, Гевко Данило, Ковалевич Анна, Нестеренко Єгор, Тулуш Ангеліна) підготували відеоролик - читають поезію Володимира Сосюри "Гнів".
22.02.2023